TR Baskı; kaliteli ürün, hızlı teslimat ve ucuz fiyat prensiplerine bağlı kalarak genç kadrosu ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

İletişim

+90 (541) 381 38 10

Namık Kemal Mah. Setboyu Cad. No:13/A Merkez / ÇANAKKALE

info@trbaski.com

Sünnet Davetiye Sözleri:

Özel Gününe Davet Etmenin

En Güzel Yolu

Sünnet töreni, çocuğun erkekliğe adım attığı önemli bir dönüm noktasıdır. Bu özel günü aile ve yakın dostlarla paylaşmak için ise sünnet davetiyesi göndermek gelenek haline gelmiştir. Sünnet davetiyesi sözleri ise bu davetin anlamını ve sevincini en güzel şekilde ifade etmek için kullanılır. Bu blog yazısında, sünnet davetiye sözleri hakkında fikirler ve örnekler bulabilir, özel gününüz için en uygun sözleri seçebilirsiniz.

 1. Klasik ve Resmi Davetiyeler:
 • Değerli dostlarımız, sizleri oğlumuzun sünnet törenine davet etmekten onur duyarız. Bu mutlu günümüzde aramızda olmanızı diler, sevgiyle kucaklarız.
 • Saygıdeğer ailelerimiz, oğlumuzun sünnet törenine sizleri davet etmekten mutluluk duyarız. Şerefimiz olur, katılımınızı bekleriz.
 1. Sevecen ve Samimi Davetiyeler:
 • Sevgili dostlarımız, minik yüreğimizin büyük bir heyecanla beklediği sünnet törenimize sizleri de bekliyoruz. Birlikte güzel anılar biriktirmek için sabırsızlanıyoruz.
 • Can dostlarımız, oğlumuzun sünnet mutluluğunu sizlerle paylaşmak için bu davetiyeyle size seslenmek istedik. Gülen yüzlerinizle sünnet sofrasını süslemek dileğiyle…
 1. Mizahi ve Eğlenceli Davetiyeler:
 • Ayakta duramaz, kahkahalarla devrilirsek de sünnet şenliğiyle enerjimizi yeniden toplarız! Sizleri, oğlumuzun sünnet partisine özel görevli olarak davet ediyoruz. Dans pistindeki hünerlerinizi görmek için sabırsızlanıyoruz!

Allah (c.c)’nin emri Peygamberimiz (s.a.v)’ın sünnetini yerine getiriyoruz.Bu hayırlı günümüzde sizleri de aramızda görmek istiyoruz….

Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme. Tum dostları bekleriz sünnet düğünümüze….

Bugün ben olacağım sevenlerimin yıldızı. Acıtmaz sünnetçi amca hissedeceğim ince sızı. Hiç korkum yok, çünkü ben de erkek oluyorum. Tüm sevdiklerimi sünnet düğünüme bekliyorum… …

Gücüne güç katmaya geldik. Formanda ter olmaya geldik. Herkesin önünde kestirmeye geldik……

Sünnet düğünümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir……

Duyduk duymadık demeyin, dostlarım ve sevdiklerim, bugün benim sünnetim var… Bu mutlu günüme hepinizi beklerim… …

 1. Tematik Davetiyeler:
 • Kahramanlar topluluğu olarak, oğlumuzun sünnet serüvenine siz de katılın! Süper kahraman kostümleriyle gelip, bu özel günde ona destek olmanızı bekliyoruz. Güçlerimizi birleştirelim!
 • Ahoy korsanlar! Oğlumuz, erkekliğe ilk adımını atıyor. Korsan kostümleriyle gelip, bu büyük maceraya ortak olmanızı bekliyoruz. Sünnet gemimizden eğlence okları atıyoruz!
 • Allah (c.c)’nin emri Peygamberimiz (s.a.v)’ın sünnetini yerine getiriyoruz.Bu hayırlı günümüzde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.
 • Yüce dinimiz emretmiş. Duydum ki bu sünnetmiş. Küçük yüreğimle mutluluk dileğimle sizleri de bekliyorum, sünnet düğünüme.
 • Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme. Tum dostları bekleriz sünnet düğünümüze.
 • Biricik oğlumuz erkekliğe ilk adımını atıyor. Bu önemli günümüzü tüm sevdiklerimizle paylaşmak istiyoruz. Siz değerli dostlarımızı da bu önemli günümüzde yanımızda görmek bizlere onur verecektir.
 • Bugün ben olacağım sevenlerimin yıldızı. Acıtmaz sünnetçi amca hissedeceğim ince sızı. Hiç korkum yok, çünkü ben de erkek oluyorum. Tüm sevdiklerimi sünnet düğünüme bekliyorum.
 • Çocuk değilim artık her gün büyüyorum. Bindim arabaya son sürat geliyorum. Duymayan kalmasın ben sünnet oluyorum. Hepinizi yanımda görmek istiyorum.
 • Gücüne güç katmaya geldik. Formanda ter olmaya geldik. Herkesin önünde kestirmeye geldik.
 • Sırtıma pelerin giydirecekler, elime asa verecekler. Tacımı başıma takacaklar, canımı azıcık yakacaklar. Hiç korkum yok, erkek olmam için sünnet edecekler. Çok mutluyum çünkü, sevenlerim sünnet düğünüme gelecekler.
 • Sünnet düğünümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.
 • Erkekliğe ilk adımı cesurca atan her birey, bu belgeyi almaya hak kazanır. Bu belge ile beraber cesur çocuğumuza bir takım hediyeler verilir. Bu hediyelerle beraber tüm aile dostları ve sevenleri bu mutlu ana şahitlik eder.
 • Duyduk duymadık demeyin, dostlarım ve sevdiklerim, bugün benim sünnetim var… Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.
 • Peygamberin emridir sünnet. Bana da nasip oldu bu mürüvvet. Lütfen duyanlar, duymayanlara duyursun. Arzu eden herkes sünnetime buyursun.
 • Saraylara dayanır soyum, asaletten geçer yolum. Annem kadar asil, babam kadar cesurum. Yok korkum, her erkek gibi sünnet oluyorum. Bütün sevdiklerimi sünnet düğünüme bekliyorum.

Sünnet davetiye sözleri, davetlilerin özel gününüzde yanınızda olmalarını talep etmekten daha fazlasını ifade eder. Davetiyelerinizde sevgi, saygı, samimiyet veya mizah gibi duyguları yansıtan sözleri tercih ederek, davetlilerinizin bu özel günü sizinle paylaşma isteklerini artırabilirsiniz. Unutmayın, sünnet töreni sevgi, neşe ve birlik duygularını pekiştirmek için harika bir fırsattır ve davetiyeleriniz bu anlamı taşımalıdır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.